Okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe Poznań


Chrzciny, rocznice ślubu, bale, urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie, panieńskie, i tysiące innych okazji. Bo każda z nich zasługuje na to, by odpowiednio hucznie ją uczcić i najbliższemu gronu znajomych zapewnić wspaniałą i niezapomnianą zabawę.

Właśnie w naszym Dworku Staropolskim zorganizować można wszystko, o czym się tylko marzy. Jesteśmy otwarci na propozycje imprez okolicznościowych i gwarantujemy, że każda z nich będzie perfekcyjnie przygotowana i zorganizowana.

Sala do zabaw wszelakich

Naszym gościom oferujemy przestronną, klimatyzowaną salę (w tym także salę na zewnątrz), urozmaicone menu z własnej restauracji, dostępne w kilku wariantach cenowych (od 75 do 119 zł/osoba) oraz wspaniałe okoliczności przyrody. Wszystko w jednym miejscu, w sercu Poznania, naszym miejscu we wszechświecie.

Imprezy okolicznościowe Poznań organizowane właśnie u nas, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Naszym gościom, oprócz doskonałych warunków do zabawy, relaksu i towarzyskiego spędzenia czasu, oferujemy również możliwość komfortowego wypoczynku w jednym z naszych 2- lub 3-osobowych, w pełni wyposażonych pokojach. U nas można nie tylko wyjątkowo spędzić czas, ale również nabrać siły do kolejnych wyzwań.

Jesteśmy po to – by oferować Państwu kawałek naszego staropolskiego, gościnnego świata. Już dziś zapraszamy w nasze otwarte progi!