Dworek Staropolski jako miejsce magiczne i stylowe

Hotel Poznań

Dworek Staropolski jest usytuowany w niezwykle atrakcyjnej, otoczonej zielenią okolicy, położonej niedaleko Poznania (Hotel Poznań). Oferujemy noclegi, wypoczynek oraz organizację różnego rodzaju imprez. Z naszych usług chętnie korzystają osoby z różnych zakątków Polski, szczególnie ceniąc sobie piękną aranżację dworku, stylizowaną na klimat staropolski i myśliwski. Nie bez znaczenia jest również przyjazna atmosfera, kameralność, życzliwy i zawsze pomocny personel.

Oferta noclegowa

Pobyt w naszym dworku to gwarancja spędzenia przyjemnych chwil i doskonały sposób na regenerację sił. Stanowimy idealną ucieczkę od zgiełku wielkiego miasta. Tutaj można zaczerpnąć świeżego powietrza, na chwilę się zatrzymać, by następnie powrócić do rzeczywistości wypoczętym i pełnym zapału do realizacji codziennych zadań. Dysponujemy 12 pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi, co w sumie daje 29 miejsc noclegowych.

Organizacja imprez

W ofercie posiadamy organizację imprez, takich jak wesela, komunie, bankiety firmowe itp. Naszym niezaprzeczalnym atutem jest wyśmienita kuchnia staropolska, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta naszych gości. W zależności od charakteru imprezy oraz ilości osób, możemy przekazać do dyspozycji przestronną salę na ponad 100 osób oraz dwie mniejsze salki na 20 i 30 osób.

Zapraszamy!