Wesela

Zapraszamy do odwiedzania Dworku w celu zapoznania się z naszą kuchnią oraz obejrzenia sali osobiście – prosimy wcześniej umówić się na konkretną godzinę na wizytę.

W kwietniu i maju dla każdej pary – TORT WESELNY w prezencie!

 

 Wesela Poznań


Dworek Staropolski to wspaniałe miejsce do organizowania różnych uroczystości, a zwłaszcza wesel. Dzięki temu, że jest urządzony w stylu myśliwskim, odbywające się tam wesela z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem zarówno dla młodej pary, jak i dla ich gości. Wystrój naszej sali jest elegancki, ale jednocześnie swojski, panuje tam wspaniała atmosfera, idealna do celebrowania tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. Dodatkową zaletą Dworku Staropolskiego jest otaczający go ogród pełen rozmaitej zieleni i kwiatów.

Będzie to doskonałe miejsce na krótką przerwę od weselnej zabawy, a także do zrobienia sobie tam pamiątkowych zdjęć. Pozostając w klimatach staropolskich, nasza karta dań pełna jest tradycyjnych potraw. Państwo młodzi mają bardzo duży wybór rozmaitych zup, mięs, surówek i deserów, dzięki czemu z pewnością znajdą coś, co najbardziej odpowiada ich gustom.

Szczególnie polecamy takie specjały jak roladę wypełnioną serem feta czy zraz staropolski ze schabu. Organizując ważną uroczystość, wpisując w wyszukiwarkę „Wesela Poznań”, polecamy zwrócić szczególną uwagę zwłaszcza na Dworek Staropolski. Jest to idealne miejsce do świętowania najważniejszych w naszym życiu wydarzeń, takich jak wesela, komunie czy chrzciny. Zapewniamy świetną atmosferę, wspaniały wystrój i pyszne jedzenie. Ogromną zaletą Dworku są również komfortowe miejsca noclegowe, dzięki którym nie musimy się martwić o powrót do domu po szalonej imprezie.