Tanie Noclegi Poznań

Noclegi w przystępnej cenie

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – zgadzamy się z tym wszyscy. Kiedy jednak zawitasz w okolice Poznania i sytuacja zmusi Cię do spędzenia nocy poza domem, sprawimy byś u nas poczuł się jak u siebie. Nasz hotel oferuje komfortowe noclegi w bardzo przystępnych cenach. Zadowolenie gościa, to nasz priorytet, dlatego robimy wszystko, aby usatysfakcjonowani goście do nas wracali i polecali to miejsce innym. Dworek Staropolski to idealne miejsce, w którym można się zrelaksować i odpocząć. Położony jest przy drodze krajowej nr 11, zaledwie 5 km od centrum miasta. Dworek Staropolski wybierany jest również jako miejsce na nocleg. Nasz hotel to dobre jedzenie i bardzo przystępne ceny.

Tanie noclegi dla gości weselnych

W trakcie wesela bardzo ważny jest nocleg, który powinno zapewnić się nie tylko Parze Młodej, ale też gościom dojeżdżającym z daleka. Z tego powodu najlepiej jest wynajmować salę weselną, która mieści się w hotelu. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma problemu z transportem z wesela na miejsce noclegu. Zmęczeni goście weselni mogą jeszcze w czasie zabawy położyć się na krótką drzemką, a później z nową energią ruszyć do zabawy.

Na terenie budynku znajduje się 12 pokoi, które pomieszczą 1, 2 lub 3 osoby. Daje to łącznie 29 miejsc noclegowych, czyli wystarczająca dużo, by móc zapewnić miejsce do spania najważniejszym i przyjezdnym gościom weselnym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego dworku. Tu przyjeżdża się raz, a potem się chętnie powraca. Zapraszamy!