Noclegi Poznań

Noclegi Poznań


Dworek Staropolski to idealne miejsce, w którym można się zrelaksować i odpocząć. Położony jest przy drodze krajowej nr 11, zaledwie 5km od centrum miasta. Dobra lokalizacja sprawia też, że sporym zainteresowaniem cieszy się oferta weselna. Największe atuty Jak wesele, to bardzo ważnym jego elementem jest jedzenie. Nasi kucharze przygotowują wysokiej jakości specjały kuchni staropolskiej. Do dyspozycji gości są 3 sale (jedna większa, na ponad 100 osób) i 2 mniejsze, które pomieszczą kolejno 20 i 30 osób. Tanie noclegi Poznań Dworek Staropolski wybierany jest również jako miejsce na nocleg. Dobre jedzenie i bardzo przystępne ceny. Na terenie budynku znajduje się 12 pokoi, które pomieszczą 1, 2 lub 3 osoby. Daje to łącznie 29 miejsc noclegowych, czyli wystarczająca dużo, by móc zapewnić miejsce do spania najważniejszym i przyjezdnym gościom weselnym. Zapraszamy do odwiedzenia naszego dworku. Tu przyjeżdża się tyko raz, a potem się powraca. Zapraszamy!

 

Tanie noclegi Poznań

31 – ta liczba wyznacza ilość osób, które mogą przebywać jednocześnie w pokojach gościnnych naszego Dworku Staropolskiego. Nasza duma mieści się w samym Poznaniu, wśród urokliwych okoliczności przyrody, sprzyjających pełnemu wypoczynkowi i relaksowi.

Nasza baza noclegowa

14 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, wyposażonych w łazienki z kabiną prysznicową i wc, z TV, internetem i dostępem do luksusu hotelowej pościeli, to nasza baza. W pokojach dostępne są zarówno łóżka dwuosobowe, jak i pojedyncze. U nas wypocząć można zarówno po trudach podróży, jak i rekreacyjnie czy tuż po uroczystości weselnej lub imprezie okolicznościowej.

Nasze progi otwarte są dla wszystkich gości, bo jako miejsce naznaczone myśliwską, gościnną staropolskością, jesteśmy dumni z tego, że wybierają Państwo właśnie nas.

Noclegi Poznań właśnie u nas to komfortowy wypoczynek najwyższych lotów. Naszym gościom oferujemy smaczne posiłki serwowane przez autorską restaurację, znajdującą się na miejscu. Z chęcią gościmy nie tylko Państwa ciała, ale i duszę, oferując ucztę nie tylko dla oka ale również dla podniebienia.

Już dziś zapraszamy na podróż kulinarno-relaksacyjną.