Okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe Poznań


 

Przyjęcia weselne, chrzciny, rocznice ślubu, bale, urodziny, imieniny i tysiące innych okazji. Bo każda z nich zasługuje na to, by odpowiednio hucznie ją uczcić i najbliższemu gronu znajomych zapewnić wspaniałą i niezapomnianą zabawę.

Właśnie w naszym Dworku Staropolskim zorganizować można wszystko, o czym się tylko marzy. Jesteśmy otwarci na propozycje imprez okolicznościowych i gwarantujemy, że każda z nich będzie perfekcyjnie przygotowana i zorganizowana.

 

Sala Świerkowa

 

Na przyjęcia okolicznościowe od 20-60 osób, polecamy nową, klimatyczną salę z kominkiem i dębowym parkietem ,  wyposażoną  w sprzęt nagłaśniający, projektor, ekran i internet. Sala Świerkowa jest usytuowana w osobnym budynku z pełnym zapleczem sanitarnym, holem, oraz 10 pokojami gościnnymi. Bezpośrednio przy sali jest zagospodarowany ogród z zadaszonymi stołami, miejscem na grilla, i na ognisko. Wśród starodrzewu zorganizowany jest plac zabaw dla dzieci.

 

Sala Orzechowa

 

Na przyjęcia okolicznościowe do 20 osób polecamy mniejszą salę wykończoną charakterystycznym drewnem orzechowym z drewnianym parkietem i dużym lustrem. Bezpośrednio prze sali jest zaplecze sanitarne , mały ogród ze stawkiem i stylowymi ławostołami na zewnątrz.

 

Sala Kominkowa

 

Na przyjęcia okolicznościowe do 20 osób polecamy też klimatyczną salę kominkową , usytuowaną na pierwszym piętrze. Bezpośredni przy sali są toalety, oraz cztery pokoje gościnne. Nad wystrojem sali góruje duży ceglany kominek i dużo elementów drewnianych.