Imprezy firmowe i integracyjne

Imprezy firmowe Poznań

W firmowych nastrojach w urokliwym miejscu. Urokliwe, doskonale zlokalizowane, idealne na imprezy firmowe i spotkania branżowe – takie właśnie miejsce doskonale znamy. Poznański Dworek Staropolski stylizowany na myśliwski, to nasza chluba i największa duma. Z przyjemnością oddajemy do użytku naszych gości przestronną, klimatyzowaną salę, z szerokim i urozmaiconym menu, dostępnym na miejscu. Każdego dnia dbamy o to, by z naszej kuchni wychodziły same specjały, gotowe zadowolić nawet najbardziej wysmakowane kubki smakowe. Po obiedzie lub kolacji proponujemy integracyjne spotkanie towarzyskie przy najprawdziwszym ognisku lub dużym grillu. Czyste powietrze i sprzyjające okoliczności przyrody sprawiają, że z przyjemnością obcuje się u nas z naturą także nocą. Imprezy firmowe Poznań organizowane właśnie u nas to pełna możliwość połączenia doskonałych warunków szkoleniowych z rekreacyjnymi i wypoczynkowymi. W ofercie naszego Dworku znajdą Państwo możliwość zorganizowania profesjonalnych pokazów barmańskich, tanecznych, klimatycznych wieczorów w rytmie jazzu, a nawet wieczorów z dyplomowanym masażystą. Już dziś zapraszamy do poznania szczegółowej oferty i zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy firmowej. Właśnie u nas, bo u nas jest najlepiej!

Imprezy integracyjne dla firm

Jednym ze skutecznych sposobów na integrację pracowników są różnego rodzaju imprezy firmowe, które wciąż zyskują na popularności. Organizują je nie tylko korporacje, ale także mniejsze firmy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ludzie odrywając się od codziennych obowiązków i pracy stają się bardziej otwarci na innych oraz zbliżają się do siebie odkrywając często, że poza pracą wiele ich łączy. Zgrany i dobrze ze sobą współpracujący zespół sprzyja rozwojowi firmy oraz budowania jej dobrego wizerunku. Doskonale sobie z tego zdajemy sprawę i dlatego nasza oferta jest różnorodna. Jesteśmy otwarci na różne sugestie i dokładamy wszelkich starań aby organizowane przez nasz hotel imprezy integracyjne dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji ich uczestników.

Imprezy firmowe w Dworku Staropolskim to świetny wybór

Hotel posiada przestronne i komfortowe sale, które mogą być wykorzystane do organizacji zarówno dużej, jak i kameralnej imprezy firmowej. Ponadto dysponujemy odpowiednio wyposażonym i przygotowanym na tego typu okoliczności zapleczem gastronomicznym. W związku z czym oferujemy pełne wyżywienie dla naszych gości dostosowane do ich indywidualnych smaków i gustów. Odpowiednio wykwalifikowana kadra naszego hotelu posiada duże doświadczenie w przygotowywaniu imprez firmowych. Wyróżnia ich profesjonalizm i kreatywność, dlatego organizacja imprez okolicznościowych pod ich nadzorem będzie gwarancją udanej zabawy sprzyjającej integracji. Dostosują charakter spotkania do Państwa oczekiwań i wielkości grupy.