Zadbamy, by wspólne biesiadowanie stało się okazją do zacieśniania relacji między pracownikami!
ornament base

Imprezy firmowe w Poznaniu

Dworek Staropolski to najlepsze miejsce na imprezy firmowe w Poznaniu. Oficjalne spotkanie z partnerami biznesowymi czy mniej formalne spotkania towarzyskie pracowników? Zapewnimy obsługę skrojoną na miarę potrzeb każdego wydarzenia firmowego. Klimatyczne sale o klasycznej aranżacji to doskonałe miejsce na organizację większych eventów lub spotkań w kameralnym gronie.

Organizujemy:

ornament base
Imprezy
integracyjne
Spotkania
biznesowe
Eventy
i bankiety
Wigilie
firmowe
Imprezy plenerowe:
grille i ogniska

Naszą specjalnością są imprezy integracyjne w lokalu lub pod chmurką!

ornament base

Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych, dostosowując charakter wydarzenia do oczekiwań naszych gości. Kameralne spotkanie przy kawie czy zabawa pod rozgwieżdżonym niebem? Nie ma dla nas przeszkód! Urokliwe otoczenie naszego Dworku to wymarzone warunki dla spotkań plenerowych. Drewniana altanka, usytuowana wśród wysokich drzew, umożliwia biesiadowanie nawet po zmroku. Wspólne grillowanie bądź długie rozmowy przy soczystej kiełbasce z ogniska to najlepszy sposób na integrację zespołu lub świętowanie sukcesów firmy!

Dodatkowe atrakcje to nasz sposób na nudę!

ornament base
Dokładamy wszelkich starań, by organizowane w naszym lokalu imprezy firmowe przyniosły niezapomniane przeżycia i fascynujące doświadczenia. Na życzenie zapewniamy uczestnikom imprez firmowych i spotkań integracyjnych dodatkowe atrakcje. Miłośnicy dobrej zabawy mogą wczuć się w rytm muzyki podczas pokazów tanecznych.

Imprezy integracyjne i spotkania firmowe w Dworku Staropolskim to gwarancja udanej zabawy!

ornament base

Postaramy się, by czas spędzony w naszych murach był wspaniałym doświadczeniem! Zapraszamy!

Niepowtarzalna atmosfera w Dworku Staropolskim wprawia w zachwyt każdego, kto przekroczy jego progi!
Opinie gości napawają nas dumą!
ornament base
Maciej Żurawski
Maciej Żurawski
09/07/2023
Świetne miejsce, bardzo polecam!!!
Dominika Raba
Dominika Raba
03/07/2023
Organizowane wesele wyszło super. Spokojne miejsce, smaczne jedzenie, miła obsługa, przyjazna atmosfera, czyste pokoje. Gorąco polecamy 🤩
Piotr Schroter
Piotr Schroter
26/06/2023
Organizowałem w Dworku Staropolskim wesele. Obsługa bardzo miła i konkretne. Wszystko pomogli załatwić, od winietek na stoły przez dekoracje, kończąc nawet na rozwieszaniu lampek za parą młodą 🙂 Bardzo dziękuje za organizacje i powodzenia
Zadzwoń
+48 618 876 660
Zadzwoń
Scroll to Top